आगामी निर्वाचन सम्म पाँच दलीय गठबन्धन एउटै भएर जान्छः मोहनविक्रम

72

अर्घाखाँची, ४ असौज। नेकपा मसालका महामन्त्री मोहनविक्रम सिंहले सत्तासाझेदार पाँच दलिय गठवन्धन व्यबस्था जोगाउन र प्रतिगमनलाई परास्त गर्नेको लागि आगामी सघीय निर्वाचन र प्रदेशको निर्वाचनमा एक भएर जाने बताएका छन् ।

प्रगतिशिल पत्रकार संघ नेपाल जिल्ला समिति अर्घाखाँचीले सदरमुकाम सन्धिर्खकमा आयोजना गरेको पत्रकार सम्मेलनमा सो कुरा बताएका हुन् । महामन्त्री सिहले सत्तागठवन्धनमा रहेका दलहरुले हैसियतभन्दा बढि माग गरेका कारण केही समय ढिलो भएर पनि प्रतिगमनलाई परचात गर्न व्यबस्था जोगाउनको लागि आफुहरु एक भएर जानेर आफुहरुले बाग्लुङ व्युठानमा आफ्नो पार्टीको दावी रहने बताए ।

गत स्थानिय निर्वाचनमा आफुहरुले ईमान्दारिता प्रस्तुत गरेको दावी गर्दै नेता सिंहले भने “बरु जनमोर्चा हार्न तयार भयो तर एमालेसंग तालमेल गरेन, तर काँग्रेस माओवादीले ठाउँठाउँमा एमालेसंग तालमेल गरेको बताउदै आफुहरुको जोड गठवन्धन बचाउन केन्द्रित भएको नेता सिंहले बताए । नेकपा मसालका महामन्त्री मोहनविक्रम सिंहले एमाले राजा ल्याउने बाटोमा अगाडि बढेको भन्दै आगामी निर्वाचनबाट एमाले सहितका प्रतिगमनकारीलाई हराउनुपर्ने बताएका छन् ।

कार्यक्रम प्रगतिशिल पत्रकार सघ नेपालका जिल्ला अध्यक्ष जितेन्द्र खत्रीको अध्यक्षता सचिब भगतबता पाण्डेको सञ्चालन उपाध्यक्ष गोपाल प्रसाद भट्टाराईको स्वागत मन्तब्यमा सम्पन्न कार्यक्रममा राष्ट्रिय जनमोर्चाका महासचिब मनोज भट्ट लगायतका केन्द्रिय नेताहरुको सहभागिता रहेको थियो ।