सन्धिखर्कको त्रिवेणीधाममा माघी मेला लाग्दैँ, अर्घाखाँचीमा उत्पादित कफि निःशुल्क खुबाईने

349
File photo

घनश्याम पौडेल
अर्घाखाँची, ३० पुस । अर्घाखाँचीको सन्धिखर्क नगरपालिका वडा नं. १ र २ को संगमस्थल त्रिवेणीधाममा माघी मेला लाग्ने भएको छ ।

उद्योग वाणिज्य संघ अर्घाखाँचीको आयोजनामा हुन लागेको माघी मेलाको सहआयोजकको रुपमा जिल्ला स्थित कृषि ज्ञान केन्द्र, प्रधामन्त्री कृषि आधुनिकीकरण परियोजना, भेटेरेनरी अस्पताल तथा पशु विज्ञ केन्द्र लगाएत रहेका छन् ।

मेलाको अवसरमा प्रधानमन्त्री कृषि आधुनिकीकरण परियोजनाको आर्थिक सहयोगमा निःशुल्क कफि पिउने व्यवस्था गरिएको प्रधानमन्त्री कृषि आधुनिकीरकण परियोजना अर्घाखाँचीका प्रमुख रामनाथ पाण्डेले बताए ।

कृषि ज्ञान केन्द्र अर्घाखाँचीले पनि मेलामा ल्याउँने कृषिजन्य पर्दशनीलाई पुरस्कार दिने भएको छ । मेलाको तयारी तिव्र रहेको आयोजकले जनाएको छ।

May be an image of text that says 'फोन: ०७७-४२०४३३ Email: pmamp.pluargnahanchi@gnal.com www.pluarghakthanck.pmamo.gov.np नेपाल सरकार कृषि तथा पशुपन्दी विकास मन्त्ालय प्रधानमन्त्री कृषि आधुनिकीकरण परियोजना परियोजना कार्यान्वयन एकाई पब.स. ०७९/०६० च.नं करन AE यही माघ सुचना। ।सुचना।। ।।सुचना।।। गते सन्धिखर्क जाऊ,कफि टेष्ट कार्यक्रममा सहभागी होऔ"। मिति २०७९/१०/०१ गते माघे संक्रान्ती मेलाको अवसरमा प्रधानमन्त्री कृषि आधुनिकिकरण परियोजना, कार्यान्वयन एकाई अर्घाखींचीको आयोजनामा अगानिक कफि घुम्ति स्टल ૧ दिने (Test) तथा प्रदर्शन नि:शुल्क हुने भएकोले सम्पुर्ण आदरणिय महानुभावहरु उक्त कार्यक्रममा सहभागी भई जिल्लाको अर्गानिक कफि ਟੇष्ट गरी जिल्लामा उत्पादन भएको स्थानीय कफिको उत्पादन र प्रबर्द्धनमा सहयोग हुन अनुरोध आयोजक प्रधानमन्त्री कृषि आधुनिकिकरण परियोजना, परियोजना कार्यान्वयन एकाई, अर्घाखांची प्रमुख कार्यालय'

No photo description available.