अर्घाखाँचीकि मीनाको टिकटकले नायक बनायो गित सार्वजनिक

565

नेपाली सांगित बजार यतिबेला तीजमय बन्दै गएको छ । बजारमा धेरै सर्जकले आफ्नो तीज गीत दर्शक स्रोता माझ पठाइसकेका छन र अधिकाशं गीत सफल पनि भएका छन । माया, प्रेम, दु:ख, वेदनाका गीत पनि बजारमा उकालो लागिरहेका छन् । रमाईला, नचाउने किसीमका गीतहरु पनि बजारमा आईरहेका छन् । तर केही सर्जकहरुका मौलीक गीतहरुले भने संस्कृतीको जगेर्नार्थ सहयोग पुगेको पाउन सकिन्छ ।

यसैबिच, मीना बेलबासेको तीज गीत ‘टिकटकले नायक बनायो’ युट्युवमा सार्वजनिक भएको छ । गीतमा पछील्लो समयमा सर्बाधिक रुचाइएको सामाजिक संजाल टिकटक बाट आँफु गायक तथा नायक बनेको प्रसंगलाई समेटिएको छ ।

सार्वजनिक गीतमा चर्चित गायिका मीना बेलाबासे संगै निर्मल क्षेत्रीको आवाज रहेको छ । कबिराम भाट क्षेत्रीले शब्द सिर्जना गरेको गीतमा गोविन्द ओली रोल्पालीले लय सिर्जना गरेका छन । गीतको संगीत संयोजन चर्चित एरेन्जर सन्जय श्रीपालले गरेका हुन भने अडियो मिक्शीङ तथा मास्टरिङ्ग गोविन्द ओली रोल्पालीले गरेका हुन ।

भिडियोमा रबिना भण्डारी र सुजन कोइरालाको अभिनय रहेको छ । बिरेन्द्र भट्टको छायांकन रहेको गीतको भिडियोको सम्पादन सुजन कोइरालाले गरेका हुन भने निर्देशन प्रविन थापाले गरेका हुन् । https://youtu.be/s7x6x5zJ5ko