अर्घाखाँचीका ६१ वडा मध्ये ४७ वडाको मतपरिणाम आयो, २१ वडामा एमाले, २० वडामा काँग्रेस विजयी (सुचिसहित)

127

अर्घाखाँची, ३ जेठ । अर्घाखाँची जिल्लाका ६ वटा स्थानिय तहमध्ये अहिले सम्म ३ वटा स्थानिय तहको मतपरिणाम सार्वजनिक भएको छ । यस्तै जिल्लाका ४७ वडाहरु मध्ये अहिले सम्म ४७ वटा वडाको मतपरिणाम सार्वजनिक भएको छ, जसको विवरण यस प्रकार छ ।

पालिका अध्यक्ष/प्रमुख उपाध्यक्ष/उपप्रमुख
पाणिनी गाउँपालिका अध्यक्षः टेक राज न्यौपाने नेकपा (एमाले)
पाणिनी गाउँपालिका उपाध्यक्षः नर्मदा गौतम (पौडेल) नेकपा (एमाले)
छत्रदेव गाउँपालिका अध्यक्षः चन्द्रमान श्रेष्ठ (नेपाली कांग्रेस)
छत्रदेव गाउँपालिका उपाध्यक्षः मनी पन्थी नेकपा (एमाले)
मालारानी गाउँपालिका अध्यक्षः दलबहादुर भट्टराई नेकपा (एमाले)
मालारानी गाउँपालिका उपाध्यक्षः दिपा पोखरेल नेकपा (एमाले)

नेकपा एमाले
१. मालारानी–१, दधिराम आचार्य
२. मालारानी–३, दण्ड पाणी पोख्रेल
३. मालारानी–८, नरेन्द्र कुमार बस्नेत
४. मालारानी–७, खड्क प्रसाद भुसाल
५. सन्धिखर्क–२, मोतिजंग रायमाझी
६. छत्रदेव–१, काजीबाबु ज्ञवाली
७. छत्रदेव–२, शंकर प्रसाद पाण्डे
८. छत्रदेव–४, भिमलाल खनाल
९. छत्रदेव–८, भिष्म कुँवर
१०. भुमिकास्थान–९, खेम राज चुँदाली
११. भुमिकास्थान–१०, खगेश्वर पन्थी
११. पाणिनी–४, हरी प्रसाद घिमिरे
१२, पाणिनी–५, इन्द्रमणी घिमिरे
१३. पाणिनी–७, गुनाखर अधिकारी
१४. पाणिनी–८, रोम बहादुर पाण्डे क्षेत्री
१५. शितगंगा–१३, दुर्गा बहादुर बि.सी
१६. मालारानी–६, नारायण अर्याल
१७. मालारानी–४, विष्णु पोख्रेल
१८. मालारानी–५, तिलक मिश्र
१९. छत्रदेव–३, तेज प्रसाद खनाल
२०. सन्धिखर्क–९, पदम बहादुर भुसाल
२१. भुमिकास्थान–७, रामचन्द्र ढुङ्गाना

नेपाली कांग्रेस
१. सन्धिखर्क–१, माधव श्रेष्ठ
२. सन्धिखर्क–१२, नारायण खड्का
३. सन्धिखर्क–३, जम्शेर मियाँ
४. सन्धिखर्क–११, चेत नारायण आचार्य
५. छत्रदेव–५, बालकृष्ण पोखरेल
६. भुमिकास्थान–१, गोपाल प्रसाद खनाल
७. सितगंगा–१, मान बहादुर सिंजापती
८. पाणिनी–१, कमल प्रसाद पोखरेल
९. पाणिनी २, चन्द्रकान्त पौडेल
१०. पाणिनी–३, युवराज ज्ञवाली
११. पाणिनी–६, कृष्ण प्रसाद पौडेल
१२. शितगङ्गा–१४, दामोदर न्यौपाने
१३. भुमिकास्थान–८, राज कुमार श्रेष्ठ
१४. छत्रदेव–६, कमल पौडेल
१५. छत्रदेव–७, नारायण प्रसाद पाण्डे
१६. सन्धिखर्क–४, कृष्ण प्रसाद श्रेष्ठ

१७. सन्धिखर्क–५, ऋषव अधिकारी
१८. सितगंगा–३, चिन्तराज अधिकारी
१९. सितगंगा–२, राम बहादुर गोर्खा क्षेत्री
२०. भुमिकास्थान- ५, जयगोपाल श्रेष्ठ

माओवादी केन्द्र
१. मालारानी–२, योगेन्द्रनाथ भुसाल
२. मालारानी–९, महेन्द्रबाबु खनाल
३. सन्धिखर्क–१०, मोहन ठकुरी

राष्ट्रिय जनमोर्चा
१. भुमिकास्थान–२, बुद्धि बहादुर थापा क्षेत्री
२. भुमिकास्थान–३, कृष्ण प्रसाद बन्जाडे
३. भुमिकास्थान–४, बाबुराम सुनार