सुमिताले ल्याइन गीतिसंग्रह ‘नयना’

468

काठमाडौं । गायिका सुमिता राईले आफ्नो दोश्रो गीतिसंग्रह ‘नयना’ श्रोतामाँझ ल्याएकी छिन् । उनको यो गीतिसंग्रहको काठमाडौंमा एक समारोहबीच कलाकार तथा पाइलट विजय लामा, चलचित्र बिकाश बोर्डका पुर्व अध्यक्ष राजकुमार राई, गायक उदय सोताङ, चलचित्र निर्देशक मिलन चाम्स, निर्माता ज्योतिराज राईलगायतले संयुक्त बिमोचन गरेका छन् ।

यो संग्रहमा समेटिएको गीत ‘यो पल’ को भिडियो पनि बिमोचन समारोहमा सार्वजनिक गरियो । यस गीतको शब्द तथा संगीत उदय सोताङको रहेको छ, भने कृष्ण लिम्बुको एरेञ्ज रहेको छ । यो म्युजिक भिडियोलाई चर्चित निर्देशक मिलनले निर्देशन गरेका हुन् । यो म्युजिक भिडियोमा गायिका स्वयंम सुमिता, खरुन राई र नयना राईले अभिनय रहेको छ ।

निर्देशक मिलनले कार्यक्रममा बोल्दै पछिल्लो समय एकल गीति ल्याउने गरिएकोमा सुमिताले गीतिसंग्रह नै तयार पारेर ल्याउनु सुखद कुरा भएको बताए । सँग्रहका गीतहरु कर्णप्रिय भएको उनको कथन थियो ।